• Ново
JR Products 15115 USB Порт за зареждане - 2 х 2,1 Ампер, Черен

JR Products 15115 USB Порт за зареждане - 2 х 2,1 Ампер, Черен

BGN 0.33
В магазина

Брой продукти

USB-порт за зареждане Пластмасова конструкция.USB порт за зареждане на JR Products 15115 е оборудван с два USB-порта капацитет от 2,1 ампер.Размери OD : 1-7/16". Изисква инсталация на дупка с диаметър 1-1 / 8 инча. Пластмасова конструкция.Изисква дупка 1-1/8" за монтаж; Диаметър 1-7/16".

Подробности

Те също купуват с този продукт

Bankers Box STOR / Кутии за съхранение на ФАЙЛОВЕ, Стандартно оборудване, Откидывающаяся на Кутията За писма / Правни документи, Куфар 12 (00703)

BGN 19.49

Произведено в САЩДвойна стена, одностенная дизайн.Произведено в САЩ.Свалящ се капак, закрепен за предот

Horeset Косметичка с Принтом в Стила на Културата на Ацтеките, Преносима Чанта, Чанта за Грим, Чанта за Тоалетни Принадлежности, Аксесоари, Органайзер за Жени, Момичета

BGN 1.67

【Много приложения】 : чудесно като козметични чанти, чанти за четки за рисуване или аксесоари за пътува�

Teror Тренировки За Нокти,50шт Професионално Полиране на Ноктите за Опесъчаване Корона Тренировки За Нокти, аксесоари За Маникюр (F-1.8 мм)

BGN 0.67

【Практични】 Многофункционални тренировки, идеален инструмент за много професионални задачи【Професи

Navitech 2 в 1 Лаптоп/Таблет USB 3.0/2.0 на Адаптер-hub/Вход Micro USB устройство за четене на карти SD/Micro SD слот, Съвместим с лаптоп LincPlus P3 14 инча

BGN 6.66

0, Micro SD и Micro SDHCОбратната съвместимост с USB 2 Устройство за четене на карти SD и TF поддържат карти SD, SDHC, MMC4.О�

Оптичен transceiver 1000Base-LX/LH, однорежимный SFP, LC модул 1.25 G, 1310 nm, SMF, на 20 км, за Cisco GLC-LH-SMD, Ubiquiti UniFi, Meraki MA-SFP-1GB-LX10, Intel, TP-Link, Mikrotik, Fortinet и др, 2 опаковки

BGN 3.33

Отговаря на стандарт IEEE 802 【Скорост на пренос на данни】 1,25 Gbit / s, до 20 км от оптоволоконному кабел SMF, 1310

Устройство За изравняване на полиуретанова колела и накладки FOOTMASTER GD-100S-U, 1650 паунда, Стъбло Е с диаметър монтажни отвори 0,63 инча, украса от слонова кост

BGN 1.00

Два комплекта на сачмени лагери на въртящи от телата осигуряват лесна маневреностПатентована шаси от л