• Ново
20 бр. Амулети за нокти в стил пънк, Аксесоари за дизайн на ноктите с Нитове, Модерен Чар, Различни Форми За Дизайн на ноктите с Кръст, Текстура Сплав, Аксесоари в стил

20 бр. Амулети за нокти в стил пънк, Аксесоари за дизайн на ноктите с Нитове, Модерен Чар, Различни Форми За Дизайн на ноктите с Кръст, Текстура Сплав, Аксесоари в стил ар-Деко (PK-18)

BGN 3.33
В магазина

Брой продукти


Цвят : антично сребро / древно злато
Стилове; различни кръст стилове в различни стилове .
Стилове; различни кръст стилове в различни стилове .
Материал : Сплав .
Цвят : антично сребро / древно злато.
Спецификация : . Висулки за нокти в стил пънк, аксесоари за дизайн на ноктите с нитове, модерен стил, чар, различен дизайн нокти с кръст, текстура сплав, Аксесоари в стил ар-деко, информация Тип елемент : Планински кристал, различни стилове на кръст в различни стилове, Стил : пънк.
Количество : 20pcs .
Количество : 20pcs .
Материал : Сплав .

Подробности

Те също купуват с този продукт

Изящни бижута за нокти, които привличат вниманието на Кристали за маникюр с плоско дъно, не са за красота - (Стил A, цвят: прозрачен C)

BGN 2.67

Подробности размер : Помещение включва : 1 Пакет страз за дизайн на ноктите.Вие ще имате атрактивни и оча

1 Пакет 3D Нийл арт Плодови Резени Пълнител за нокти DIY Дизайн Акрилна Красотата Полимерна Глина, Аксесоари за Нокти-арт Аксесоари за Украса - (Цвят: SG-07)

BGN 39.27

н 1 Пакет 3 D нийл арт Плодови резени Пълнител за нокти DIY Дизайн Акрилна красотата Полимерна глина, Аксес�