• Ново
Медиаконвертер 10Gtek [Mini Size] Gigabit Ethernet, мулти-режим двоен оптичен преобразувател LC в Ethernet RJ-45 за 10/100/1000 Base-Tx в 1000Base-SX (с модул SFP MMF 850 нм), сертифициран UL, с дължина на вълна

Медиаконвертер 10Gtek [Mini Size] Gigabit Ethernet, мулти-режим двоен оптичен преобразувател LC в Ethernet RJ-45 за 10/100/1000 Base-Tx в 1000Base-SX (с модул SFP MMF 850 нм), сертифициран UL, с дължина на вълната до

BGN 14.56
В магазина

Брой продукти

Мини размер (69*50* 25 мм), той е близо 50% по-малко традиционните конверторLed индикатори за PWR, FX, 1000, ЛИНК позволяват да се прави динамична обратна връзка за състоянието на връзката и откриване на неизправност за просто наблюдение на състоянието на мрежата.Оптичен порт : SFP, 850 нм, 550 м Порт RJ-45 : 10 M /100 М / 1000 Mbps, автоматично преговори в неговата / полудуплексном режим, автоматично преминаване на MDI/MDIX.Оптичен порт : SFP, 850 нм, 550 м Порт RJ-45 : 10 M /100 М / 1000 Mbps, автоматично преговори в неговата / полудуплексном режим, автоматично преминаване на MDI/MDIX.Захранващ Адаптер : 5 V-1 A, е сертифициран от UL.Захранващ Адаптер : 5 V-1 A, е сертифициран от UL.Мини размер (69*50* 25 мм), той е близо 50% по-малко традиционните конвертор.Led индикатори за PWR, FX, 1000, ЛИНК позволяват да се прави динамична обратна връзка за състоянието на връзката и откриване на неизправност за просто наблюдение на състоянието на мрежата.

Подробности

Те също купуват с този продукт

Спален чувал vvfelixl за новородено - Одеало за новородени със Сиви Котки - Преходен Спален чувал за бебета - Костюм за сън за деца от 12-24 месеца

BGN 18.69

? Супер мек и удобен : Изработена от чист памучен плат и изкуствен futon коприна, нашият детски спален чувал